Дозвіл на будівництво будинку: послуги від приватного БТІ «А ++»
Якщо прийнято рішення розпочати будівництво нового будинку, то потрібно бути готовим до того, що доведеться отримати відповідний дозвіл. На це потрібно буде витратити деякий час і сили, але все буде зроблено згідно із законом і надалі не доведеться вирішувати ще більше питань або, що ще гірше, зносити побудований будинок або платити величезні штрафи. Щоб все пройшло швидко, відповідно до необхідних вимог, найкраще звернутися до приватного БТІ в Івано-Франківську під назвою «А ++». Тоді ви отримаєте масу переваг і зможете розраховувати на ефективний результат.
Підготовка до зведення об'єкта: до кого звертатися за отриманням дозволу
Декларація про початок будівництва – перше, що вам потрібно отримати, якщо:
- виникає потреба у зведенні будинку, господарських будівель і додаткових споруд;
- виникає потреба у зведенні багатоповерхового будинку або ж торгових комплексів.
Варто враховувати, що у двох різних випадках доведеться відвідувати окремі структури. У першому випадку, для отримання дозвільного документа, варто відвідати ДАБК, у другому – відвідати Департамент містобудування та архітектури, який видає необхідний дозвіл. Це не єдине що варто знати.
Список необхідних документів
Є дуже багато різних нюансів, які обов'язково слід брати до уваги. Наприклад, щоб безперешкодно отримати необхідний дозвіл, варто підготувати кілька документів:
- Паспорт, а також ІПН власника земельної ділянки. Якщо власників декілька, кожен повинен надати свої документи.
- Викопіювання, яка підготовлена з генерального плану земельної ділянки. Але цей документ варто готувати тільки за умови, якщо площа будинку не перевищує 500 м2.
- Будівельний паспорт або ж ескіз. Цей документ готується в разі, якщо площа будинку перевищує 500 м2.
- Паспорт будівельний.
Далі слід вибрати дату, коли буде проводитися будівництво, повідомити про це уповноваженому органу, де будете отримувати дозвіл.
Що входить в будівельний паспорт?
Особливу увагу слід приділити саме цьому документу. У ньому в обов'язковому порядку вказується наступна інформація:
- Ті об'єкти, які були побудовані раніше. Якщо певні споруди в план не внесені, то вони вважаються самовільними. Їх варто оформити.
- Введення відстані від будови, яка буде тільки зводитися, до сусідньої земельної ділянки.
Якщо у вас його немає, то обов'язково слід його оформити, заздалегідь підготувавши заяву за зразком. При необхідності можна скористатися допомогою професіоналів, які допоможуть в процесі підготовки документів, заяви. До будівельного паспорту та списку документів варто докласти не тільки ескізи, а й проекти, додаткові документи.